//--> //--> -->

Prijava / odjava


Ste pozabili geslo?
Področno tekmovanje v atletiki Natisni
petek, 18 maj 2018

V ponedeljek, 14. junija, smo bili z učenci 6., 7., 8. in 9. razredov na področnem tekmovanju iz atletike v Novi Gorici. Na šoli smo imeli konec aprila atletski športni dan, na katerem smo izbrali najboljše atlete, ki so zastopali našo šolo.

Tekmovali so v teku na 60m, 300m, 1000m, skoku v daljino, skoku v višino, metu vortexa in v štefetnih tekih 4 x 100m.

Konkurenca je bila res velika, saj je sodelovalo preko 20 šol iz Krasa, Goriške in Notranjske regije. Naši učenci so zasedli zelo solidna mesta, medaljo pa je dobila samo učenka Ana Pečar v metu vortexa.

Vsem sodelujočim čestitamo. 

Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!
Odpri sliko!

Aktiv ŠPORTA