//--> //--> -->

Prijava / odjava


Ste pozabili geslo?
Erasmus natečaj logotip Natisni
sreda, 29 november 2017

V letošnjem šolskem letu  naša šola sodeluje v mednarodnem projektu Erasmus+. V projektu poleg naše šole sodelujejo še šola iz Cipra, Bolgarije, Grčije in tri šole iz Turčije.

V okviru projekta razpisujemo tekmovanje za najboljši logo projekta "Learning Through Landscapes" (Učenje skozi pokrajino). Tekmovanje je namenjeno učencem 7., 8. in 9. razredov. Predloge za LOGO lahko izdelate posamezno ali v skupini do 3 učencev.

Svoje predloge oddajte učiteljici Mojci Gec do 6. 12. 2017.

In kaj logo pravzaprav je?

LOGO je grafični element ali znak, ki označuje nek produkt, podjetje ali v našem primeru projekt. Znak je lahko slikovni, besedni ali kombinacija obojega. Dober logo vsebuje nekaj unikatnega. Preden začnete risati, dobro razmislite, kaj želite z logom sporočiti.

Avtorje zmagovalnega loga bomo nagradili z nagrado presenečenja! Sodelujte, ne bo vam žal!

 

 

Kulturna šola